Kierowali pod wpływem alkoholu

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wyeliminowali z dróg naszego powiatu kolejnych nietrzeźwych kierujących, którzy wsiedli za kierownicę swoich pojazdów znajdując się pod wpływem alkoholu.

 

24 stycznia br. o godzinie 20:35 w Kępnie na Osiedlu 700-lecia, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie dokonali zatrzymania, 30-letniego obywatela Ukrainy, który kierował samochodem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Badanie alkomatem wskazało ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami i został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Tego samego dnia chwilę po północy w Kępnie na ulicy Solidarności funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli pojazd marki Mazda, którym kierował, 29-letni mieszkaniec Kępna również znajdując się w stanie nietrzeźwości.

W tym przypadku 29-latek w wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile. Mężczyzna stracił swoje uprawnienia do kierowania i został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments