Misiowe spotkanie w bibliotece

W czwartek 5 stycznia, dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej w Łęce Opatowskiej wraz z wychowawczyniami, zostały zaproszone do Filii Bibliotecznej w Łęce Opatowskiej. Bibliotekarka przygotowała dla przedszkolaków różne niespodzianki. W bibliotece czekały na maluszki pluszowe misie, które dzieci mogły przytulać oraz bawić się nimi.

Na początku spotkania maluszki wysłuchały przygody Misia Tulisia pt.: „Kochamy Cię Misiu Tulisiu”. Przedszkolaki przytulając się do misiów słuchały z zaciekawieniem czytanej książki. Po wysłuchaniu bajki, miała miejsce krótka pogadanka na temat przyjaźni i o tym jak to dobrze mieć wokół siebie przyjaciół. A najlepszymi przyjaciółmi dzieci są…misie.

Bibliotekarka wspomniała również o wyprawkach czytelniczych, które czekają w bibliotece na dzieci w wieku od 3-6 lat. Kolejną atrakcją był misiowy przysmak. Wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodkim, faceliowym miodkiem.

Następną niespodzianką były zajęcia manualne, czyli kolorowanie i ozdabianie szablonów z różnymi misiami. Jednak największą frajdę sprawiły przedszkolakom zabawy ruchowe i tańce z misiami. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały z rąk bibliotekarki medale Przyjaciela Pluszowego Misia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments