Spotkanie Noworoczne w Pabianicach z udziałem delegacji z Wieruszowa

20 stycznia 2023 roku w Pabianicach odbyło sie  Spotkanie Noworoczne z udziałem delegacji z Powiatu Wieruszowskiego.   

Na   sympozjum  zaproszone zostały osoby piastujące wysokie stanowiska w obecnym rządzie RP m.in.: Marszałek Sejmu RP Ryszard Terlecki,  Waldemar Buda Minister Rozwoju i Technologii, Marek Matuszewski poseł RP, Piotr Adamczyk Marszałek Sejmiku Województwa Łódzkiego, Waldemar Flajszer Łódzki Kurator Oświaty, Maciej Łuczak – Senator RP i wielu  innych samorządowców, i zaproszonych gości.   Osoby mocno zaangażowane w sprawy Polski z Powiatu Wieruszowskiego zostały zaproszone przez  Krzysztofa Ciebiadę posła na Sejm RP VIII kadencji.

Spotkanie rozpoczęło się od wystąpień polityków, którzy poruszali ważne tematy związane z naszym krajem, jego sytuacja polityczną, gospodarczą i ekonomiczną a także z Unią Europejską, tym co obecnie się tam dzieje oraz sprawami polskimi. Tematem wiodącym były nadchodzące wybory  do Sejmu i Senatu, które odbędą się jesienią br. roku,  europejskie wybory parlamentarne w 2024 r., wybory do samorządów terytorialnych.

Najważniejsze rozmowy toczą się w kuluarach, i tym razem tak było. Poruszyliśmy trudne sprawy związane z naszym powiatem. Miłym akcentem było spotkanie z naszymi Przyjaciółmi Państwem Nadią i Arkadiuszem Tądel oraz osobami z ,,naszej grupy Bruksela 2022,,. Do zobaczenia w Wieruszowie.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments