Kierowali pod wpływem alkoholu

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wyeliminowali z dróg naszego powiatu kolejnych nietrzeźwych kierujących, którzy wsiedli za kierownicę swoich pojazdów znajdując się pod wpływem alkoholu.

3 lutego br. o godzinie 16:13 w miejscowości Jankowy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali, 44-letniego mieszkańca gminy Baranów, który kierując samochodem marki Ford, nie zachowując należytych środków ostrożności doprowadził do zdarzenia drogowego z innym pojazdem, również marki Ford. Podczas wykonywania czynności przez naszych funkcjonariuszy na miejscu kolizji, okazało się, że 44 – latek znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wskazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami i został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

W poniedziałkowy poranek 6 lutego, o godzinie 6:05 w miejscowości Ludwiczyn, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Vw, którym kierował 43-letni mieszkaniec Sycowa. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 43-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie i teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments