Kępińska policjantka najlepsza

W niedzielę 26 marca br. w Kaliszu odbył się wiosenny bieg pn. „Smerfna Piątka 2023”. Komendę Powiatową Policji w Kępnie w kategorii służb mundurowych reprezentowała policjantka Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Kępno – mł. asp. Kinga Gierak.

Ponad dwustu zawodników przyciągnął niedzielny bieg wiosenny „ Smerfna Piątka 2023”, który odbył się w Kaliszu. Do rywalizacji po raz kolejny zaprosił Policyjny klub biegacza KMP Kalisz, a honorowy patronat nad imprezą obleli Prezydent Miasta Kalisza i komendant Miejski Policji w Kaliszu. Trasę liczącą pięć kilometrów pokonało prawie 230 uczestników. Trasa wiodła ulicami miasta Kalisza. Nasza policjantka mł. asp. Kinga Gierak w kategorii służb mundurowych nie miała w tym dniu sobie równych zdobywając najwyższe, pierwsze miejsce, dodatkowo w kategorii wiekowej K30, Kinga uplasowała się na również na najwyższym stopniu podium zajmując również pierwsze miejsce. Gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.