Obchody Święta Niepodległości w Gminie Łubnice

Gminne Obchody Święta Niepodległości w Wójcinie rozpoczęły się przemarszem świątecznego korowodu spod budynku Zespołu Szkół w Wójcinie.

 

 

 

Przy dźwiękach Orkiestry Dętej i Mażoretek z Łubnic dotarliśmy do kościoła parafialnego. Uroczystą mszę świętą w intencji Ojczyzny odprawili ks. Józef Kaczmarek i ks. Jarosław Dębiński.

Następnie delegacje złożyły wiązanki pod pamiątkową tablicą znajdującą się na kościele parafialnym w Wójcinie. Przy dźwiękach Orkiestry Dętej z Łubnic pod batutą p. Artura Krzęcia przemaszerowaliśmy na Salę OSP w Wójcinie.

Tam po wystąpieniu okolicznościowym Wójta Gminy Łubnice – Michała Pazka wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu patriotycznego w wykonaniu Orkiestry Dętej z Dzietrzkowic pod batutą p. Michała Maluszczaka oraz pięknej części artystycznej w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z Wójcina.

Składamy serdeczne podziękowania pocztom sztandarowym oraz Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Gminnych Obchodów Święta Niepodległości i wzięli w nich czynny udział.
Paniom ze Stowarzyszenia Gospodyń Wójcin nad Prosną serdecznie dziękuję za przygotowanie poczęstunku dla wszystkich uczestników tegorocznych Obchodów Święta Niepodległości w Gminie Łubnice.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments