Zaproszenie na Narodowe Święto Niepodległości, Dzień Patrona Szkoły

Starosta Wieruszowski, Burmistrz Wieruszowa, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie mają zaszczyt zaprosić na obchody Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie, które odbędą się 10 listopada 2023 r.

Program uroczystości 10 listopada 2023 r.:

Godz. 9.30 – Msza Święta w Kościele Parafialnym p.w. N. N. M. P. w Wieruszowie – Podzamczu w intencji Ojczyzny.
Godz. 10.15 – Przemarsz pod pomnik Powstańców Wielkopolskich w Wieruszowie i złożenie wiązanek przez delegacje.
Godz. 11.00 – Uroczysta Akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły i Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 98-400 Wieruszów ul. Teklinowska 27.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o