Kompozycje kwiatowe w szkle w ramach warsztatów dla dorosłych pt. „Wiosenne dekoracje” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy.

29 lutego 2024 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy odbyły się warsztaty dla dorosłych i seniorów pod nazwą „Wiosenne dekoracje”.

 

Podczas spotkania, przybyłe Panie projektowały swoje roślinne ozdoby w szkle, korzystając przy tym z przygotowanych dekoracji w formie kamieni, koralików i wielu innych elementów zdobniczych. Szklane kompozycje kwiatowe, z każdą minutą nabierały odpowiedniego kształtu i stawały się prawdziwymi dziełami artystycznymi. Mieszkanki Gminy Trzcinica tworzyły swoje prace w miłej i pogodnej atmosferze, a ich praca przyniosła bardzo owocne efekty w postaci przepięknie udekorowanych roślin.

Każda z Pań w pierwszej kolejności umieszczały keramzyt, następnie ziemię, czyli tzw. bazę w otrzymanych szklanych naczyniach. Następnie pojawiły się tam roślinki, a ostatnim punktem, wymagającym największego wysiłku był etap dekoracyjny. Wszystkie uczestniczki spotkania były bardzom zadowolone z ostatecznej wersji prac. Po skomponowaniu roślinnych ozdób, dyrektor trzcinickiej książnicy Renata Gość podziękowała wszystkim paniom za udział w warsztatach oraz za duży wkład pracy włożony podczas spotkania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments