Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego w Gminie Łubnice

22 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej w Wójcinie oraz w Szkole Podstawowej im. Armii gen. Andersa w Łubnicach nastąpiło rozstrzygnięcie Etapu Gminnego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego oraz wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom konkursu przez Sekretarza Głównej Komisji Rewizyjnej Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP – Jana Dudka, Wójta Gminy Łubnice- Michała Pazka, Kierownika GOPS Łubnice – Jadwigę Podejma.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wójcinie – p. Dorota Ciećka oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii gen. Andersa w Łubnicach- p. Krystyna Pastucha pogratulowały uczniom udziału w konkursie i osiągniętych przez nich wyników.

Szkolnym Koordynatorem w/w konkursu w Łubnicach była -p. Jolanta Pazek, a w Wójcinie p. Sławomir Smolniki.
Laureatami konkursu w Gminie Łubnice zostali:
Antoni Hadryś – kl. I -SP Łubnice,
Maja Cichosz – kl. I – SP Wójcin,
Aneta Bernaś – kl. II – SP Łubnice,
Nataniel Botor – kl. III – SP Wójcin,
Julia Brygarczyk – kl. IV – SP Łubnice,
Amelia Panek – kl. IV – SP Łubnice,
Maria Golińska – kl.V – SP Łubnice,
Zofia Panek – kl. VI – SP Łubnice,
Maja Mikołajczyk – kl. VI – SP Wójcin,
Maja Cierkosz- kl. VII – SP Wójcin.

Wyróżnienia otrzymały:
Zofia Ciach – kl. IV – SP Łubnice,
Nikola Krystek – kl. IV – S P Łubnice.

Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją, tradycją i życiem strażackich środowisk, a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych. Organizatorem konkursu był Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
Fundatorem nagród na etapie gminnym była Gmina Łubnice na czele z Wójtem i Kierownikiem GOPS Łubnice.
Wszystkim uczestnikom konkursu
serdecznie gratulujemy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o