Wycieczka po kępińskiej jednostce

Policjanci podczas roku szkolnego prowadzą wiele spotkań w szkołach i przedszkolach. Tym razem podczas zimowych ferii to uczniowie klasy III SP w Rychtalu odwiedzili policjantów z Kępna. To spotkanie ożywiło policyjne korytarze, bo zwiedzanie jednostki i radiowozów było nie lada przeżyciem.

W budynku Komendy Powiatowej Policji w Kępnie panowała miła atmosfera, gdy policjanci mieli wyjątkowych gości. Odwiedzili ich uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Rychtalu. Wizyta przedszkolaków ożywiła policyjne korytarze. Podczas tej niecodziennej wycieczki dzieci mogły zwiedzić jednostkę Policji i zapoznać się z pracą funkcjonariuszy oraz obejrzeć sprzęt policyjny. Uczniowie odwiedzili, stanowisko dowodzenia gabinet Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie, pomieszczenia dla osób zatrzymanych, salę odpraw, gabinet Naczelnika Wydziału Prewencji oraz z bliska mogły się przyjrzeć pracy technika kryminalistyki. Dzieci zadawały policjantom mnóstwo pytań.

Podczas zwiedzania komendy najmłodsi mogli usłyszeć również, jak bezpiecznie należy poruszać się po drogach. Dzieci wspaniale bawiły się oglądając radiowozy.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments