Z Biblioteką do kina

Gminna Biblioteka Publiczna w Łęce Opatowskiej z siedzibą w Opatowie w czasie ferii zimowych zorganizowała wyjazd do kina dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Łęka Opatowska.

 

16 lutego 2024 r. odbył się wyjazd dla młodzieży do kina Helios w Ostrowie Wielkopolski na film „Madame Web”. To historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją.

Natomiast 20 lutego do kina Helios w Ostrowie Wielkopolskim pojechały dzieci na film „Emma i Czarny Jaguar”. W przepięknych okolicznościach rozkwita niezwykła znajomość dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach.
Po zakończonych seansach zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i udaliśmy się na mały posiłek do McDonald’s.

Łącznie z wyjazdu skorzystała 70 osobowa grupa dzieci i młodzieży.
Wyjazd do kina został dofinansowany z Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Łęka Opatowska.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments