„Zimowe marzenia Leo i Rózi”

22 lutego br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy wystąpił Teatr Blaszany Bębenek z Krakowa ze spektaklem pt. „Zimowe marzenia Leo i Rózi”.

Dzieci z ciekawością obejrzały przygody dzielnych reniferów – dziewczynki Rózi, której największym marzeniem było dostanie się do orszaku świętego Mikołaj oraz chłopca – Leo, który będąc w orszaku, marzył o tym by dostać się do szkoły tańca.

Podczas spektaklu odważni śmiałkowie mogli również wraz z aktorami wziąć udział w przedstawianiu pomagając reniferom w spełnianiu ich marzeń. Na zakończenie dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renata Gość podziękowała aktorom za wspaniałe przedstawienie, a dzieci nagrodzili ich gromkimi brawami oraz pięknymi kwiatkami.

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o