Złodziej samochodu w rękach policji !

Ukradł samochód, następnie skradzionym samochodem kradł paliwo na stacjach benzynowych. Złodziej zatrzymany przez kępińskich kryminalnych.

 

 

Wszystko rozpoczęło się 13 lutego o godzinie 23:40, gdzie z prywatnego parkingu na ulicy Solidarności w Kępnie nieznany mężczyzna dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Alfa Romeo. O zdarzeniu kępińskich policjantów poinformował właściciel pojazdu, który zorientował się o kradzieży następnego dnia rano. Kępińscy kryminalni natychmiast przystąpili do działania, zabezpieczono monitoringi z miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków i zabezpieczono wszystkie dowody w sprawie kradzieży. Wyczerpująca i bardzo wnikliwa analiza wszystkich zebranych materiałów doprowadziła do ustalenia i w konsekwencji do zatrzymania mężczyzny.

Okazał się nim być 20-letni mieszkaniec Kępna. Kryminalni z kępińskiej jednostki ustalili miejsce ukrywania się 20-latka z Kępna i do zatrzymania doszło 20 lutego około godziny 14 w jednym z budynków na ulicy Osińskiej w Kępnie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz usłyszy odpowiedni zarzut za kradzież samochodu i odpowie za kilka kradzieży paliwa na pobliskich stacjach benzynowych. Samochód został odzyskany i wróci do prawowitego właściciela. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments