Dni Gminy Rychtal 2024 BŁYSKOTRZASKI – Od PRL-u po Nowoczesne Rytmy

W tym roku Dni Gminy Rychtal, odbywające się pod hasłem „Błyskotrzaski”, były niezapomnianym wydarzeniem, które przyciągnęło tłumy mieszkańców Gminy oraz gości.

 

Imprezy odbywały się przy Boisku Sportowym na parkiecie przy „starej” scenie i trwały przez trzy kolejne soboty – 22 czerwca, 29 czerwca oraz 6 lipca. Każda z tych dat miała swój unikalny temat przewodni, oferując uczestnikom wyjątkowe przeżycia i mnóstwo atrakcji.

dni rychtala.jpeg

22 czerwca – Klimat PRL

Pierwsza sobota była sentymentalną podróżą w czasie do lat PRL-u. DJ Grześ zadbał o muzyczną oprawę, serwując niezapomniane przeboje z tamtych lat, które porwały do tańca zarówno starszych, jak i młodszych uczestników. Stylizacje inspirowane modą z okresu PRL-u, konkursy oraz zabawy przypominające dawne tradycje dopełniały atmosferę. Była to doskonała okazja do wspomnień oraz integracji międzypokoleniowej.

29 czerwca – Temat przewodni „Wesele”

Druga sobota była prawdziwym świętem miłości i tradycji, zorganizowanym na wzór bajkowego wesela. Zespół AKORD wprowadził gości w weselny nastrój, grając tradycyjną muzykę, która zapełniła parkiet tańczącymi parami. Nie zabrakło też typowych weselnych atrakcji, które sprawiły, że wszyscy czuli się jak na prawdziwym weselu.

6 lipca – Vixa

Ostatnia sobota Dni Gminy Rychtal to była prawdziwa eksplozja energii i rytmów klubowej muzyki. DJ K@rol M Music porwał wszystkich do tańca swoimi setami, a gościnny występ DJ’a MATSONA dodał imprezie dodatkowego blasku. Wśród licznych atrakcji tego dnia znalazły się Piana Party oraz Fotobudka 360°, które cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Każda z trzech sobót przyciągnęła liczne tłumy, bogata oferta gastronomiczna przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu gminy Rychtal pozwoliła odzwierciedlić tematycznie każde wydarzenie, a różnorodność tematyczna sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tegoroczne Dni Gminy Rychtal pod hasłem „Błyskotrzaski” były pełne radości, tańca i niezapomnianych wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne edycje!

Więcej zdjęć  na https://rychtal.pl

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments