Filmowe lato

W poniedziałek 8 lipca 2024 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Łęce Opatowskiej z siedzibą w Opatowie zaprosiła mieszkańców gminy na seans filmowy w plenerze. Na placu przy remizie strażackiej i boisku sportowym w Siemianicach wyświetlony został film familijny pt. „Wróżka zębuszka”.

„Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia.

Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.
Koce, leżaki i magia wielkiego ekranu zgromadziły liczną publiczność oraz sprawiły, iż ten wieczór dostarczył mnóstwa pozytywnych wrażeń, stając się zarazem ciekawą propozycją na spędzenie letniego wieczoru w gronie swoich znajomych czy rodziny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments