Festiwal Sztafet

7 maja, na kompleksie Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie, odbyły się Mistrzostwa Gminy Wieruszów i Powiatu Wieruszowskiego w zawodach lekkoatletycznych – Festiwal Sztafet.

 

 

Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach reprezentowali chłopcy w sztafecie szwedzkiej – 400m, 300m, 200m, 100m, oraz sztafecie olimpijskiej – 800m, 400m, 200m, 100m.

Skład sztafety szwedzkiej: Antoni Lewik, Antoni Olejnik, Tomasz Znamirowski, Miłosz Skubich i Alan Korpeta.

Skład sztafety olimpijksiej: Stanisław Lewik, Wiktor Woźniak, Krystian Kałmuk, Łukasz Maciejewski i Adam Lisiecki.
Zarówno w jednej jak i drugiej sztafecie nasze drużyny zajęły drugie miejsce.

Please follow and like us:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy