Panie z Gminy Łubnice promowały region

Jak co roku Panie z gminy Łubnice chcąc podnieść swój poziom wiadomości uczestniczyły w wyjeździe szkoleniowo turystycznym w woj. dolnośląskie. Program oparty był na temat promocji regionu w oparciu o dziedzictwo kulturowe.

Wyjazd rozpoczęto od zwiedzania pięknej Palmiarni w Lubichowie. Piękna egzotyczna roślinność napajała nas dostojnością i szacunkiem. Następnym punktem był leżący obok Zamek Książ. Można było porównać ogromny postęp w odrestaurowaniu zamku. Był ku temu powód, ponieważ co niektóre Panie były tam na wystawie kwiatów w dniu wejścia Polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004 r. Po zwiedzeniu zamku, pięknych ogrodów oraz stadniny koni wyruszyliśmy do Wrocławia. Tu piękny Ogród Botaniczny pokazał nam swoją piękną letnią szatę.

Nad Stawami wzdłuż alejek mogłyśmy odetchnąć z lekkiego zmęczenia. Dopełnieniem naszego wyjazdu była możliwość uczestnictwa w koncercie Fontanny przy Hali Stulecia. Panie były zachwycone takim obrazem. Myślę, że z przyjemnością będą wspominać ten wyjazd zorganizowany przez Dor. ds. gosp. wiejskiego K. Czernecką, a finansowany dzięki Urzędowi Gminy na czele z Panem Wójtem, za co składamy serdeczne podziękowania. W wyjeździe uczestniczyło po 10 członkiń z każdego stowarzyszenia z gminy.
Uczestniczki wyjazdu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments