Mail do Redakcji – Gdzie te obiecywane kurtyny – burmistrzu?

Mail - ITPW piątek, 03, lipca 2015 r. na stronie Urzędu Miasta zamieszczono następującą informacje:

 

 

 

 

„W upalne dni uruchomione zostały trzy kurtyny wodne przy budynku Wieruszowskiego Domu Kultury, w parku przy stadionie oraz parkingu przy skateparku.
Kurtyny wodne będą uruchamiane w każdy upalny dzień od 12.00 do 17.00.”
Mimo to, że wczoraj temperatura sięgała 33 stopni żadna kurtyna nie została zainstalowana.

Można się domyślać, że dotychczas była to tylko jedna medialna akcja, aby pokazać jak burmistrz dba o mieszkańców i koniec. Nawet podobno ulice wodą pokropiono i to tak skutecznie, że starczy na następne 15 lat. No cóż może to tylko niedopatrzenie albo brak czasu, bo pan burmistrz bardzo zaangażował się w organizację imprezy swej małżonki wiec nie dziwota a dziś sprząta po imprezie i liczy zyski wiec też kurtyn nie będzie.
Mieszkaniec Wieruszowa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
6 lat temu

No niestety burmistrz albo odpowiedzialni pracownicy dali dupy i tyle. Za poprzedniego burmisrza to była kurtyna ale żelazna,.

paweł
6 lat temu

Ulice niech sobie nazwie swoim im.paraburmistrz

@
6 lat temu

Za poprzedniego burmistrza to w Wieruszowie kurtyna na kurtynie była

Damian K
6 lat temu

Wiecie co??? ekonomista,swojak dobrze bawiliście się wczoraj?????????

Damian K
6 lat temu

Ekonomista hehehe nic dodać a zarobisz to ty w …………..

Damian K
6 lat temu

Autorze listu może basenik??????????

ekonomista
6 lat temu

Jak sie gburmistrz dowiedzial ze trzy kurtyny to koszt dzienny ponad tysiąc zlotych no to juz po kurtynach. Lepiej przecież wydać na chlapanie sie woda w Prosnie w rodzinnym Wyszanowie i jeszcze żonka na tym zarobi.

marek
6 lat temu

No to prawda.Akcja urząd otwarty w sobotę też już skończona.Trwała jakiś czas żeby zatuszować te specjalne otwarcie urzędu dla burmistrza w jedną z sobót.I tak to się dzieje pod płaszczykiem tej transparentnosci czy jak to tam sobie nazwie.Media to jednak siła jest.Ludzie we wszystko uwierzą co napisane w gazecie i internecie.Całkiem niektórzy zatracili wolność myślenia i oceny sytuacji.

swojak
6 lat temu

Kurtyne k/ pdku uważam za złą lokalizację ale pewnie to już nie będzie i jak autor listu mówi akcja była może pokazową tylko. Mieszkańcu Wieruszowa do kogo masz pretensje?. Każdy ma to na co zasługuje! Pogratulować wyboru!