Przedszkolaki z Pieczysk we Wrocławiu

4 czerwca przedszkolaki z grupy 3-4 latków i 5-6 latków z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Pieczyskach wraz ze swoimi wychowawcami i kilkoma rodzicami udali się na wycieczkę autokarową do Wrocławia.

 

O godzinie 8⁰⁰ rano wszyscy uczestnicy pod opieką przemiłej pani przewodnik i doświadczonego kierowcy wyruszyli w trasę. Po drodze pani przewodnik opowiadała ciekawostki o okolicach mijanych autokarem, zadawała zagadki – więc podróż minęła szybko.

We Wrocławiu przedszkolaki poszły do Teatru Lalek na przedstawienie pt. „Motyl”, następnie wybrały się do Centrum Twórczości Dziecka, gdzie pod okiem fachowców, przy użyciu rekwizytów teatralnych, odgrywały scenki. Następnie przechodząc przez Rynek szukały wrocławskich krasnali. Dzieci, mimo upału, gotowe na dalsze atrakcje, pojechały zobaczyć „Kolejkowo” – największą makietę Dolnego Śląska. To było coś pięknego.

Precyzyjnie wykonane nawet najmniejsze elementy, jeżdżące pociągi oraz anegdoty i ciekawostki opowiadane przez panią przewodnik – wzbudzały zachwyt.
Pod wieczór zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy wycieczki wrócili do Pieczysk.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pieczyska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments