Drużyny z powiatów kępińskiego i wieruszowskiego rozegrają swoje mecze w najbliższy weekend. Sprawdź, kto z kim zagra, gdzie i o której!
W powiecie kępińskim zagrają:
IV liga Proeko 2020/2021, grupa: wielkopolska – Kolejka 9 – 19-20 września
- Centra Ostrów Wielkopolski – Polonia Kępno, 19 września, 17:00
V liga Red Box 2020/2021, grupa: wielkopolska III – Kolejka 8 – 19-20 września
- Lew Pogorzela – Orzeł Mroczeń, 19 września, 15:00
- GKS Rychtal – Polonus Kazimierz Biskupi, 19 września, 11:00
Klasa okręgowa Red Box 2020/2021, grupa: wielkopolska VI – Kolejka 7 – 19-20 września
- GKS Grębanin – CKS Zbiersk, 19 września, 16:00
- Zawisza Łęka Opatowska – Strażak Słupia, 19 września, 16:00
Klasa A Proton 2020/2021, grupa: wielkopolska IX – Kolejka 6 – 19-20 września
- KS Rogaszyce – LKS Jankowy, 20 września, 14:00
- KS Hanulin – LZS Trzcinica, 20 września, 16:00
- Victoria Laski – OKS Ostrów Wielkopolski, 19 września, 17:00
- Tarchalanka Tarchały Wielkie – Płomień Opatów, 19 września, 17:00
- Sokół Bralin – Pogoń Trębaczów, 20 września, 16:00
Klasa B Proton 2020/2021, grupa: wielkopolska VIII – Kolejka 6 – 19-20 września
- LZS Mikorzyn – Czarni Wierzbno, 20 września, 11:00
- Ajax Rojów – LZS Ostrówiec, 20 września, 11:00
- Zryw Kierzno – LZS Siedlików, 20 września, 14:00
- Wielkopolanin Siemianice – Sulimirczyk Sulmierzyce, 19 września, 17:00
W powiecie wieruszowskim zagrają:
Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Sieradz – Kolejka 8 – 19-20 września
- Prosna Wieruszów – Słowian Dworszowice, 19 września, 16:00
Klasa A 2020/2021, grupa: Sieradz I – Kolejka 6 – 19-20 września
- Złoczevia Złoczew – Jaga Lututów, 19 września, 16:00
- LZS Socha – Prosna Wyszanów, 19 września, 16:00
- KS Osiek – UKS Ustków, 20 września, 16:00
Klasa A 2020/2021, grupa: Sieradz II – Kolejka 7 – 19-20 września
- LZS Łaszew – GKS Czastary, 20 września, 14:00
Klasa B 2020/2021, grupa: Sieradz II – Kolejka 6 – 19-20 września
- Ostrovia Ostrówek – Centra Walichnowy, 20 września, 11:00
- LZS Komorniki – Start Świątkowice, 20 września, 16:00