[Trzcinica] Kolejne inwestycje drogowe

13 sierpnia 2020 roku zawarta została umowa pomiędzy Województwem Wielkopolskim a Gminą Trzcinica na udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej w wysokości 150 000 złotych na dofinansowanie budowy dróg dojazdowych.

 

W ramach tegorocznych zadań drogowych zaplanowano budowę dróg w miejscowościach Piła kierunek Kuźnica Trzcinica za kwotę 76 062,44 zł brutto i terminem realizacji do końca września 2020 roku(dokończenie ubiegłorocznego zadania), Wodziczna za kwotę 33 779,74 złote brutto i Pomiany za kwotę 144 936,63 złote brutto obie z terminem wykonania do końca października 2020 roku.

Została już zawarta umowa na wykonanie powyższych prac z Kępińskim

Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym S.A., z których część już się rozpoczęła.
6 sierpnia 2020 roku w odpowiedzi na ogłoszenie Wojewody Wielkopolskiego o naborze wniosków na 2021 rok o dofinansowanie zadań polegających na budowie, przebudowie lub remoncie dróg powiatowych oraz dróg gminnych z Funduszu Dróg Samorządowych, Gmina Trzcinica złożyła wniosek o dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa dróg w miejscowości Trzcinica”, obejmującego swoim zakresem przebudowę ul. Polnej, Piaskowej, Leśnej i Zacisze w miejscowości Trzcinica.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Trzcinica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments