Drużyny z powiatów kępińskiego i wieruszowskiego rozegrają swoje mecze w najbliższy weekend. Sprawdź, kto z kim zagra, gdzie i o której!
W powiecie kępińskim zagrają:
IV liga Proeko 2020/2021, grupa: wielkopolska – Kolejka 13 – 17-18 października
- Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Polonia Kępno, 17 października, 15:00
V liga Red Box 2020/2021, grupa: wielkopolska III – Kolejka 12 – 17-18 października
- GKS Rychtal – MKS Dąbie, 18 października, 15:00
- Zjednoczeni Rychwał – Orzeł Mroczeń, 17 października, 15:30
Klasa okręgowa Red Box 2020/2021, grupa: wielkopolska VI – Kolejka 11 – 17-18 października
Pauza: GKS Grębanin.
- Pelikan Grabów nad Prosną – Strażak Słupia, 17 października, 15:00
- Ogniwo Łąkociny – Zawisza Łęka Opatowska, 18 października, 11:00
Klasa A Proton 2020/2021, grupa: wielkopolska IX – Kolejka 10 – 17-18 października
- Błękitni Chruszczyny – KS Hanulin, 18 października, 11:00
- Victoria Laski – Lilia Mikstat, 18 października, 15:00
- Tarchalanka Tarchały Wielkie – LKS Jankowy, 17 października, 15:00
- Sokół Bralin – LZS Trzcinica, 18 października, 15:00
- Pogoń Trębaczów – Masovia Kraszewice, 18 października, 11:00
- Płomień Opatów – OKS Ostrów Wielkopolski, 18 października, 11:00
Klasa B Proton 2020/2021, grupa: wielkopolska VIII – Kolejka 10 – 17-18 października
- LZS Mikorzyn – Błysk Daniszyn, 18 października, 14:00
- Zryw Kierzno – Czarni Wierzbno, 18 października, 16:00
- Sulimirczyk Sulmierzyce – LZS Ostrówiec, 18 października, 11:00
W powiecie wieruszowskim zagrają:
Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Sieradz – Kolejka 12 – 17-18 października
- Prosna Wieruszów – Tęcza Brodnia, 17 października, 15:00
Klasa A 2020/2021, grupa: Sieradz I – Kolejka 10 – 17-18 października
- GKS Goszczanów – Jaga Lututów, 18 października, 15:00
- KS Osiek – GLKS Biała, 18 października, 15:00
- LZS Pyszków – Prosna Wyszanów, 18 października, 15:00
Klasa A 2020/2021, grupa: Sieradz II – Kolejka 11 – 17-18 października
- Zawisza Pajęczno – GKS Czastary, 18 października, 15:00
Klasa B 2020/2021, grupa: Sieradz II – Kolejka 10 – 17-18 października
- Start Świątkowice – KS Czarnożyły, 18 października, 15:00
- Centra Walichnowy – LZS Pątnów, 18 października, 15:00