Do listy postanowień noworocznych: zaszczepię się!

Postanowienia noworoczne – kto z nas ich nie robi? Nauka języka obcego, poranne bieganie, rezygnacja ze słodyczy – to tylko liczne przykłady licznych planów na nowy rok. Epidemia koronawirusa sprawiła, że 2020 rok był szczególny. W 2021 rok wchodzimy pełni nadziei na powrót do normalności, dlatego dołącz do akcji zainaugurowanej przez Premiera Mateusza Morawieckiego i dopisz do swojej listy noworocznych postanowień : zaszczepię się przeciw COVID-19!
Premier Mateusz Morawiecki zachęca, żeby jednym z noworocznych postanowień Polaków było zaszczepienie się. W pierwszym dniu nowego roku na jego profilu na Facebooku pojawił się post, w którym deklaruje, że w 2021 roku zaszczepi się przeciwko COVID – 19.

Zaszczep się w 2021 roku – ochroń siebie i swoich najbliższych.

Aktualnie trwają szczepienia grupy „zero” – osób, które są na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19. W styczniu ruszą też zapisy dla grupy pierwszej. Zaszczepić się będą mogli wtedy : pensjonariusze domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu, osoby powyżej 60 – tego roku życia w kolejności od najstarszych, służby mundurowe, w tym Wojsko Polskie oraz nauczyciele.

Szczegółowe informacje o Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19, w tym o etapach szczepień, znajdziesz na stronie internetowej gov.pl/szczepimysie.

Dołącz do akcji zaszczepię się w Nowym Roku !

Pamiętaj, dzięki Tobie i Twojej decyzji o zaszczepieniu się przeciw COVID-19, szybciej powrócimy do normalności. Dlatego dołącz do akcji i spraw, że 2021 rok będzie po prostu lepszy. Pobierz grafikę i opublikuj na swoich profilach w mediach społecznościowych z hashtagiem #SzczepimySię. A być może to dzięki Tobie kolejne osoby dołączą do programu szczepień!

Gov.pl/ KGP

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments