Wstąpił w policyjne szeregi

Rozkazem personalnym z dnia 20 kwietnia 2021 roku Komendant Powiatowy Policji w Kępnie mł. insp. Mirosław Józefiak przyjął do służby w Policji nowego funkcjonariusza. Młody policjant zasilili szeregi kępińskiej komendy.

6 maja 2021 roku posterunkowy Michał Mrugalski złożył uroczyste ślubowanie podczas skromnej uroczystości, która z uwagi na panujący stan epidemii oraz obostrzenia odbywała się bez zaproszonych gości. Komendant Powiatowy Policji w Kępnie mł. insp. Mirosław Józefiak podkreślił, że praca w Policji jest służbą trudną, wymagającą, ale dającą wiele satysfakcji. Pan Komendant przybliżył nowo przyjętemu policjantowi zasady pracy w formacji mundurowej, a także oczekiwania, jakie ma wobec niego społeczeństwo na rzecz którego będzie on pełnić służbę. Szef kępińskiej policji dodał też, że każdy funkcjonariusz powinien kierować się zasadami etyki zawodowej policjanta.

Służba w Policji jest dużym wyzwaniem, któremu nie każdy może sprostać, dlatego Komendant Józefiak życzył nowo przyjętemu policjantowi powodzenia i wytrwałości oraz wielu sukcesów na rozpoczynającej się dla niego nowej drodze zawodowej.

Przed młodym funkcjonariuszem kurs podstawowy, a także adaptacja zawodowa po zakończeniu której nowy policjant rozpocznie służbę w naszej jednostce, gdzie będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zbych
1 miesiąc temu

czleku cos ty zrobil, nie masz ciekawch zainteresowan. szkoda mi cie chłopie