Nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z dróg

W dniu 24 lipca br. o godzinie 22:50 w m. Nowa Wieś Książęca funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki Peugeot, którego kierowcą był 40 letni obywatel Ukrainy czasowo przebywający na terenie powiatu kępińskiego. Jak się okazało kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do dwóch zatrzymań doszło w dniu 25 lipca. O godzinie 3.00 w miejscowości Baranów ul. Kluczborska do kontroli został zatrzymany pojazd marki Peugeot, którego kierowcą był 29-letni mieszkaniec gminy Wieruszów. Był nietrzeźwy w wydychanym powietrzu miał promil alkoholu.

O godzinie 11:30 w m. Perzów, dzielnicowy zatrzymał do kontroli pojazd marki Opel, którego kierujący 60 letni mieszkaniec gminy Kępno był nietrzeźwy. W wydychanym powietrzu miał 2,20 promila alkoholu.

Do ostatniego zatrzymania doszło w miejscowości Mianowice, gdzie 25 letni mieszkaniec gminy Kępno, kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W wydychanym powietrzu miał 1,55 promila alkoholu.

W wszystkich czerech przypadkach kierujący zostali zatrzymani a po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty kierowania pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments