Festiwal Warcabowy

W dniach 14-15 sierpnia 2021 w Rychliku odbył się Festiwal Warcabowy podczas którego rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej i aktywnej z podziałem na turnieje OPEN i Kobiet oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej.

Podczas tego weekendu zawodnicy rywalizowali na 100-polowej planszy. W długo wyczekiwanym i mocno obsadzonym festiwalu wzięło udział łącznie 63 zawodników i 20 zawodniczek. Oprócz klasyfikacji ogólnej, zostali wyróżnieni również najlepsi juniorzy i juniorki w kategoriach do lat 10,13 i 16 oraz najlepsi zawodnicy i zawodniczki 50+.

W turnieju startowało 3 zawodników Czarnej Damki Lututów którzy zagrali na miarę swoich możliwości. Najlepiej wypadł Mariusz Ślęzak który grając z 6 rankingiem zajął w grze błyskawicznej 5 miejsce, a w grze aktywnej 8 miejsce, Zygmunt Ślęzak mając 36 ranking zajął odpowiednio 34 i 39 miejsce, a najlepszy szachista Wieruszowa próbujący swoich sił w warcaby Andrzej Woźniak 46 i 54 miejsce. Drużynowo zawodnicy Czarnej Damki zajęli 12 miejsce.

Zarząd
LKS Czarna Damka Lututów
Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.