Promocja zakładek do książek

9 września 2021 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy odbyła się promocja zakładek do książek, będących pokłosiem realizowanych przez trzcinicką książnicę projektów „Zaczytani” oraz „Podróże z książką” w ramach Programu ,,Partnerstwo dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu promocji Kultury.

Na spotkanie przybyły dzieci biorące udział w zajęciach kulturalno-edukacyjnych „Mali Zaczytani” oraz literackich warsztatach twórczych „Podróże z książką” wraz z rodzicami. Dyrektor biblioteki Renata Gość serdecznie powitała przybyłych gości, a następnie wraz z sekretarz gminy Trzcinica Renatą Ciemny rozdała dzieciom wydane zakładki do książek oraz smycze i długopisy a także komiksy otrzymane od Stowarzyszenia Wrota Wielkopolski. Po rozdaniu upominków sekretarz gminy Renata Ciemny podziękowała dzieciom za uczestnictwo w warsztatach a także rodzicom za to, że z takim zaangażowaniem i troską umożliwiają małym czytelnikom korzystanie z oferty kulturalnej trzcinickiej książnicy.
Warsztaty w bibliotece gminnej oraz filii odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego i zostały przygotowane oraz przeprowadzone przez dyrektor biblioteki Renatę Gość oraz bibliotekarza Marię Tomalik, natomiast w filii bibliotecznej przez Marcelinę Kuboszek.
W trakcie spotkania można było także oglądać wystawę prezentująca prace dzieci wykonane podczas zajęć i warsztatów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments