Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Camargo zaprasza do swoich sklepów w Kępnie i Wieruszowie

Powoli wkraczamy w świąteczny nastrój. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą inne niż dotychczas. Takie, jak zawsze są jednak pierniczki w Camargo. Słodkie, kolorowe i pachnące korzennymi przyprawami.
Zapraszamy do Camargo. Tu zawsze jest ciepło, słodko i miło.

 

Piekarnia – Cukiernia Camargo zaprasza do swoich sklepów  Kępno – ul. Sienkiewicza 3 – tel. +48 787 992 618 · Wieruszów – ul. Fabryczna 4A – tel. +48 518 722 606 · biuro@camargo.pl tel. 62 7827550.

Konsultacja i doradztwo ws eventów i wesel: Renata Michalska tel. 509-089-065

Piekarnia i Cukiernia „Camargo” jest spółką rodzinną działającą na kępińskim rynku nieprzerwanie od roku 1928. Założycielem firmy był Edward Michalski, który w tym roku uruchomił zakład rzemieślniczy przy ul. Sienkiewicza 3 w Kępnie.
Pod swoim nazwiskiem prowadził wraz z rodziną piekarnię i cukiernię, aż do roku 1978. W tym roku nastąpiła zmiana pokoleniowa – prowadzeniem firmy zajął się syn założyciela Zenon Michalski wraz z żoną Krystyną Michalską.

Od 1991 roku roku firma przyjęła oficjalną nazwę „Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Camargo” i rozpoczęła działalność w formie spółki jawnej. W spółkę wstąpił obecny właściciel oraz wnuk założyciela, Jacek Michalski.
W nowym klimacie gospodarczym zaczęły następować szybkie zmiany w firmie, które ostatecznie doprowadziły do powstania nowej siedziby firmy Camargo. Od 1 maja 1997 roku przeniesiono całą produkcję i biura do nowo wybudowanego zakładu przy ulicy Wrocławskiej 72a w Kępnie.

Od roku 2008 Jacek Michalski wraz z żoną Renatą Michalską rozwinęli ofertę i działalność rodzinną. Firma dostarcza swoje produkty do lokalnych sklepów i supermarketów, posiada także dwa sklepy Firmowe w Kępnie i Wieruszowie.
W ciągu wielu lat działalności wychowaliśmy ponad 100 uczniów w zawodzie piekarza lub cukiernika. Naszą dewizą jest rozwój, co za tym idzie inwestujemy w zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia, wyłącznie sprawdzonych i renomowanych producentów. Te decyzje zaowocowały możliwościami produkowania najlepszej jakości towarów, z zachowaniem tradycyjnych receptur, w zgodności zaostrzonymi z wymogami sanitarno-higienicznymi. Wprowadzenie częściowej automatyzacji i mechanizacji produkcji pozwoliło obniżyć nakład ciężkiej fizycznej pracy naszych piekarzy.
Szczycimy się tym, że do produkcji piekarniczej nie stosujemy żadnych polepszaczy i całość produkcji oparta jest na tradycji i wiedzy fachowej naszej kadry.

Praktycznie cały czas pracujemy nad unowocześnianiem procesu produkcji i dystrybucji.
Ze swej strony dokładamy wszelkich starań na doskonaleniu swoich umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach, targach i wystawach. Wszystko po to, aby zawsze móc zadowolić naszych klientów.

Misją firmy jest towarzyszenie naszym konsumentom w codziennych posiłkach poprzez zdrowe i naturalne produkty. Nasze wyroby cukiernicze mają sprawiać radość i zaskoczenie dla kubków smakowych. Chcemy budować zaufanie konsumentów i ich zadowolenie poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.