Spotkanie z Sekretarzem PIS województwa łódzkiego Panem Sebastianem Bulakiem

W piątek 18 maja 2022 r.  odbyło się spotkanie członków, sympatyków PiS, lokalnych mediów z Sekretarzem PIS w  województwie łódzkim Panem Sebastianem Bulakiem. Pan Sekretarz przybył na zaproszenie pełnomocnika PiS na powiat wieruszowski Pana Michała Krzaka.

Na spotkaniu omawiano sprawy organizacyjne struktur powiatowych PiS w naszym powiecie. Obecni na spotkaniu zadawali  Panu Sebastianowi Bulakowi wiele pytań, sami przedstawiali potrzebne zmiany w ich strukturach. Padło wiele konstruktywnych rozwiązań, czy zostaną wprowadzone w życie – zobaczymy. Obecność mediów   lokalnych sprowadzała się głownie do tematyki współpracy członków wieruszowskiego PiS, radnych powiatowych oraz wójtów gmin w powiecie startujących z ramienia PiS i piastujących w tej kadencji tę funkcję. Chodzi m.in. o współpracę z mediami ,,antypisowskimi,,. Zagadnienie dotyczy w zasadzie jednej gminy w powiecie, gdzie kandydat na wójta startował z listy PiS /nie chodzi o wójta Łubnic/.

Konkludując, zbliżające się wybory do samorządów terytorialnych wymagają częstych spotkań członków PiS struktur powiatu wieruszowskiego, by wytypować odpowiednie osoby na wójtów i burmistrzów w naszym powiecie. Kontakt z Sekretarzem PIS w  województwie łódzkim Panem Sebastianem Bulakiem jest bardzo potrzebny i budzi nadzieję na poprawę poruszanych zagadnień.

Przypomnijmy: Na początku 2022 roku Jarosław Kaczyński mianował 16 sekretarzy wojewódzkich Prawa i Sprawiedliwości. Sekretarzem na województwo łódzkie został Sebastian Bulak, radny Rady Miejskiej w Łodzi, który sprawuje nadzór nad działaniami struktur PiS w terenie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments