Udane zajęcia wakacyjne w „Tęczy”

Dobiegły końca, trwające cztery tygodnie zajęcia wakacyjne organizowane przez gminę Bralin w Świetlicy Profilaktyczno- Środowiskowej „Tęcza”.

W czasie wakacji gmina Bralin zorganizowała dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat różnego rodzaju zajęcia oraz atrakcje. W lipcu odbyły się trzy wyjazdy: do Chocza do Westernlandu z Wioską Indiańską, do Zoo we Wrocławiu oraz do Ośrodka Rehabilitacji i Rekreacji „Na Wzgórzu” w Parzynowie. Zajęcia odbywały się od 13 lipca, przez trzy godziny dziennie we wtorki, środy i czwartki. Dzieci aktywnie spędzały czas wolny. Prowadzący wprowadzili dzieci w świat dawnych zabaw podwórkowych typu podchody, gra w gumę oraz w „Klasy” – „chłopka”. Na zakończenie zajęć było ognisko z pieczeniem „pianek” na placu za „Tęczą”.

Zajęcia przyniosły moc radości, aktywności, twórczych prac i uśmiechów. Największym powodzeniem cieszyły się zabawy w terenie, podchody z zadaniami z wykorzystaniem sprzętu do utrzymywania łączności pomiędzy grupami walkie – talkie oraz wycieczki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za udział w zajęciach wakacyjnych. Więcej zdjęć na bralin.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments