WDK nawiązał współpracę z Egurrola Dance Studio

pobrane (1) (Copy)Wieruszowski Dom Kultury od jesieni br. rozpoczyna działania partnerskie z największym i najbardziej znanym w Polsce centrum tanecznym – autorską szkołą Agustina Egurroli, znanego z telewizyjnych programów „You Can Dance po prostu tańcz” oraz „Taniec z gwiazdami”.

 

 

W Warszawie w ostatnich dniach miały miejsce wstępne rozmowy dotyczące charakteru i zakresu wzajemnej współpracy. Planowane są panele warsztatowe oraz w przyszłości turniej taneczny tańców nowoczesnych w Wieruszowie. Hip – hop, jazz, dancehall, new age – to główne style taneczne jakie będzie można doświadczyć w domu kultury.

Pomysł realizacji cyklu warsztatów tanecznych w ramach takiego przedsięwzięcia zrodził się z przekonania o potrzebie udostępnienia mieszkańcom regionu kontaktu z tańcem przez duże „T”, który często jest oferowany mieszkańcom dużych centrów i miast.

Zaproszenie do udziału w zajęciach kierowane będzie do wszystkich bez wyjątku: młodych i troszkę mniej młodych, tańczących i nie tańczących, zaawansowanych i początkujących – jednym słowem do wszystkich tych, którzy tańczą lub zawsze marzyli o tańcu, a nie mieli okazji spróbować.

Już teraz wiadomo, że na zajęciach wakacyjnych Letniej Akademii WDK w sierpniu zjawi się znany tancerz z kadry instruktorskiej studia – finalista „You Can Dance po prostu tańcz”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
orzel
7 lat temu

fajna sprawa:)