I Mistrzostwa Zelowa Memoriał Szczepana Krajdy w warcabach 64 polowych

W dniu 05 września 2021 roku w Łobudzicach k/Zelowa odbyły się I Mistrzostwa Zelowa Memoriał Szczepana Krajdy w warcabach 64 polowych. Udział wzięło 59 zawodniczek i zawodników, wśród nich z LKS „CZARNA DAMKA” LUTUTÓW. W kategorii „open” nasi warcabiści zajęli następujące miejsca: I Dominik Dytfeld, II Edward Perdek, III Przemysław Oderkiewicz.

W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsze miejsca z naszych warcabistów zajmowali. Do 15 lat dziewcząt 10- letnia Magdalena Gruchot zajęła II miejsce, a w tej samej kategorii chłopców też 10- letni Marcel Wójciak był III. Do 35 lat Dominik Dytfeld I miejsce. Powyżej 35 lat zwyciężył Przemysław Oderkiewicz, a Robert Wójciak uplasował się na III pozycji. Kategorię mężczyzn 50+ wygrał Edward Perdek, a Władysław Kasędra był III. Natomiast w kobietach Elżbieta Halamus była II.

Wyłoniono też zwycięzców drużynowych, gdzie punktowało 3 najlepszych warcabistów danej gminy. W mężczyznach nas zespół w składzie Edward Perdek, Dominik Dytfeld i Przemysław Oderkiewicz zajęła zdecydowanie I miejsce. Nasze panie w składzie: Magdalena Gruchot, Elżbieta Halamus oraz Natalia Pichlak (był to jej pierwszy start w turnieju warcabowym) uplasowała się na III pozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Czarnej Damki
Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.