Seniorzy z Łęki Opatowskiej świętowali „Dzień Seniora”

Członkowie Koła Emerytów ,Rencistów i Inwalidów z Łęki Opatowskiej spotkali się z okazji swojego Święta. Na sali Domu Strażaka w Łęce Opatowskiej 2 października 2021r. zebrało się 119 osób –seniorów i zaproszonych gości.

 

Uroczystość Dnia Seniora rozpoczął chór „Echo”, który pod dyrekcją P. Jadwigi Kłodnickiej zaśpiewał trzy piosenki „Za Niemen hen precz”, „Dziś razem” i „Wiązankę walców”. Przewodnicząca Koła Pani Zofia Kucharska powitała gości.

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przedstawili piękny program i wręczyli Seniorom kartki z życzeniami. Następnie zaproszeni goście złożyli życzenia .

Przygotowany został pyszny poczęstunek, po którym rozpoczęły się tańce. Wszyscy byli pełni uznania dla organizatorów tej uroczystości. W tym dniu sala wypełniona była Seniorami, którzy zawsze chętnie spotykają się oraz z energią i chęcią uczestniczą we wszelkich spotkaniach, bawiąc się przy tym doskonale. Bawiono się do późnych godzin wieczornych. Jak powtarzają Seniorzy ” Przecież to nasza „Jesień Życia” – niech będzie zawsze złota”.

leka-opatowska.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Łęka Opatowska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments