Świąteczne konkursy Województwa Łódzkiego

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w dwóch świątecznych konkursach: Bożonarodzeniowym i na Tradycyjne Pierniki Świąteczne.

Wojewódzki Konkurs Bożonarodzeniowy został podzielony na dwie kategorie: Tradycyjna Potrawa Wigilijna i Tradycyjny Wypiek Bożonarodzeniowy. Uczestnicy konkursu muszą samodzielnie przygotować danie zgłaszane do rywalizacji oraz zaprezentować je na zdjęciach. Ważne, aby potrawy powstały z produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego.

Sfotografowane potrawy trzeba przesłać na nasz adres zgodnie z wytycznymi i regulaminem podanym na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-bozonarodzeniowy-2021

Dla autorów najlepiej wyglądających i tradycyjnych dań przygotowane są atrakcyjne nagrody: 1000 zł, 750 zł i 500 zł oraz upominki dla wyróżnionych.

Wojewódzki Konkurs pn. „Tradycyjne Pierniki Świąteczne – 2021” przewidziany jest dla najmłodszych mieszkańców województwa i odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 6-10 lat i 11-15 lat. Uczestnicy mają za zadanie upiec pod okiem osoby dorosłej tradycyjne pierniki świąteczne oraz własnoręcznie je ozdobić. Również w tym konkursie ważne jest, aby do wypieku używać produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego. Gotowe pierniki również trzeba zaprezentować na zdjęciach.

Dla laureatów i osób wyróżnionych przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegóły i zgłoszenia na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-tradycyjne-pierniki-2021

Termin nadsyłania prac w obu konkursach upływa 1 grudnia o godzinie 12:00.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łódzkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments