Dni Otwarte w „Staszicu”

W dniach 22-23 marca 2022 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie miał przyjemność gościć ósmoklasistów z powiatu wieruszowskiego.

 

 

Uczniów i ich opiekunów przywitała pani dyrektor Agnieszka Mazurowska, zwracając uwagę na osiągnięcia dydaktyczne placówki, które zaowocowały przyznaniem Złotej Tarczy i zajęciem 4. miejsca wśród techników województwa łódzkiego.

Dni Otwarte w wieruszowskim „Staszicu” to okazja do zaprezentowania kierunków kształcenia, a w bogatej ofercie znajdują się technika: ekonomiczne, handlowe, budowlane, mechatroniczne, hotelarskie, logistyczne i informatyczne.

Swoje propozycje zaprezentowali również przedstawiciele współpracujących ze szkołą instytucji i zakładów pracy: OHP, Cech Rzemiosł Różnych, Benix (wcześniej Livello), Wersal, Helvetia oraz DKM Meble.

Mury szkoły odwiedzili uczniowie ze: SP nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie, SP nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie, SP w Wyszanowie, SP w Teklinowie, SP w Starym Ochędzynie, SP im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Bolesławcu, SP im. Jana Pawła II w Sokolnikach, SP w Osieku, SP w Niwiskach, SP w Pieczyskach, SP nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie, ZSP w Galewicach i SP w Ostrówku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, a Ósmoklasistom życzymy powodzenia na egzaminie!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments