Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Dnia 9 marca 20022 roku w hali sportowej „Projektu” Kępno sp. z.o.o. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych.

W roczniku 2007-2008  do turnieju przystąpiły trzy reprezentacje  ze szkół kępińskich. W pierwszym meczu SP nr3 w Kępnie pokonała SP nr 1 w Kępnie 5:4.

W kolejnym spotkaniu kępińska „Trójka” pokonała SP nr 2 w Kępnie 12:3. W ostatnim meczu SP nr 1 w Kępnie zdecydowanie pokonała SP Nr 2 w Kępnie 20:3.

Najlepszą zawodniczką została Marta Noculak-SP nr 3 Kępno. Najlepsza bramkarka turnieju to Maria Mikołajczyk – SP nr  1 Kępno, Najskuteczniejszą zawodniczką okazała się Vanessa  Mączka – SP nr 1 Kępno. W imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.