Wigilia ,,Rodziny,, w Lututowie

Rozpoczynając Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia Integracyjnego ,,Rodzina” w Lututowie Prezes Stowarzyszenia gorąco i serdecznie powitała przedsiębiorczego Burmistrza naszego miasta Pana Marka Pikułę. To jak wypiękniało i zmieniło się oblicze naszego miasta i gminy widzą wszyscy mieszkańcy!
Każda Uchwały Rady Miasta i Gminy wychodzi spod ręki Pani Magdaleny Kałuża, a także wszystkie wnioski o odznaczenia państwowe by miały zachowaną klauzulę prawną to słowa powitania skierowane do Pani Sekretarz wraz z podziękowaniami.
O finanse miasta i gminy dba Pani Skarbnik Danuta Wyglądacz, którą również goszczono!
Ciepłe słowa powitania skierowano do Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Pana Marka Zgadzaja, także naszego darczyńcę , który z uznaniem mówi o naszej działalności .
Naprzeciw oczekiwaniom organizacji wychodzi wielokrotnie Wiceprzewodniczący Rady Pan Józef Grzegorek, którego mieliśmy przyjemność gościć.
Mile witamy Panią Irenę Dundziak Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Wieruszowskiego, która należy do drużyny wielokrotnych darczyńców.

Z wielkim zadowoleniem przywitano Panią Małgorzatę Kipigroch dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863r. w Lututowie oraz Panią Malwinę Grzybek Dyrektor Przedszkola w Lututowie, która unowocześniła obiekt i nauczanie przedszkolne.

To że gościmy w odnowionym Miejskim Domu Kultury jest efektem mnóstwa zabiegów związanych z pozyskaniem funduszy w tym europejskich Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sylwii Świdurskiej, która zawsze nam przychodziła z pomocą o cokolwiek prosiliśmy. Powitano Panią Radną Rady Miasta i Gminy Beatę Wyczałkowską, która jest konsekwentna w swoim działaniu społecznym .

Cieszymy się z obecności dobroczyńców i darczyńców podkreśliła prowadząca! Wielkie dzięki i ukłon w stronę sprawdzonego darczyńcy i dobroczyńcy Pana Zygmunta Owczarka oraz jego Rodziny!
Stokrotne dzięki dla Prezesa Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu Pana Marka Kapicy za przekazane artykuły mleczarskie.
Dziękujemy Pani Lasocie Furmańskiej Prezes Rejonowego Banku Spółdzielczego za przekazane całej społeczności na sali kalendarze na Nowy Rok. Miał być z Nami Radny Pan Radosław Świerczyński niestety fatalne warunki drogowe przeszkodziły.

Tak korzystając z okazji dziękujemy z całego serca Pani Dorocie Kaleta wraz z synem właścicielom ,,Santi’’! Sprawdzony dobroczyńca i darczyńca to także Eugeniusz Grzybek właściciel ,, Instal-budu” z Sieradza dziękujemy! Przekazał dużo słodyczy, które otrzymają Nasi Podopieczni w poniedziałek!

Zapach ciast i ich świąteczny urok był misternym wytworem Pana Zdzisława Obały właściciela piekarni .Stokrotne dzięki!

Zawsze możemy liczyć na wsparcie Pana Radnego Gminy Sławomira Różańskiego; z serdecznym podziękowaniem!

Rodzina to generator miłości bezwarunkowej i totalnej! Ogromne podziękowania dla Pana Wacława Zabłockiego za fotorelację! Lawina podziękowań dla Pani Szefowej Kuchni w Przedszkolu
i jej ekipie za smakowitość potraw i estetykę dekoracji świątecznych!

Rodzina; to bliskość, ciepło, radość i dobroć ! TACY jesteśmy , dlatego sala widowiskowa wypełniona była po brzegi.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, szczególnie tym którzy przekazują nam 1% podatku zachęcamy kolejnych ! Nie zmarnujemy nawet 1 grosza…

Stowarzyszenie Integracyjne „Rodzina” w Lututowie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz
1 rok temu

„Oklaskiwanie polityków za wybudowanie szkoły, przedszkola, czy drogi za publiczne środki, to tak jak oklaskiwanie bankomatu za to, że wypłacił nam nasze pieniądze”.