Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę od doświadczonych praktyków biznesu Szukasz sposobu na połączenie biznesu z nauką A może zależy Ci na poznaniu bieżących trendów gospodarczych, które umożliwią Ci rozwój własnego biznesu.

 

 

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zarezerwuj sobie czas w dniach 12–14 czerwca !

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023 to nie tylko trzy dni wypełnione panelami dyskusyjnymi i spotkaniami z praktykami biznesu. #efglodzkie2023 to również kalendarz wypełniony wydarzeniami towarzyszącymi, takimi jak:

👉 Gala Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”  – konkurs, w którym wyróżniane są firmy szczególnie odznaczające się innowacyjnością, przyczyniające się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w województwie łódzkim;

👉 IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy;

👉 Lodzkie Goes to… – to projekt mający na celu pomoc przedsiębiorcom z województwa łódzkiego we wkraczaniu na międzynarodowe rynki gospodarcze;

👉 „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” – Łąka kwietna.

Możesz dołączyć do nas stacjonarnie: wydarzenie odbędzie się w hotelu Vienna House Andel’s lub online. Szczegóły i możliwość rejestracji znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://www.forum.lodzkie.pl/. Do zobaczenia 12-14 czerwca!

#efglodzkie2023 #wojewodztwolodzkie #biznesnaplus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments