Oddział w Grębaninie w nowej odsłonie

Dobiegają końca prace związane z opracowaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej związanej z zagospodarowaniem budynku stanowiącego obecnie siedzibę Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie.

Przypomnijmy, że oddział ten w najbliższych tygodniach rozpocznie działalność w nowym budynku. Wówczas możliwym będzie przystąpienie do remontu dotychczasowej siedziby, która w przyszłości będzie również wykorzystywana do świadczenia usług medycznych w obrębie tego oddziału.

Zakres planowanych prac w obrębie obiektu obejmować będzie m.in. wykonanie instalacji przeciwpożarowej, budowę windy oraz wykonanie robót ogólnobudowlanych, sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych mających na celu dostosowanie tego obiektu do potrzeb pacjentów. Roboty budowlane dotyczyć będą także modernizacji kuchni oraz dostosowania zagospodarowania terenu wraz podjazdem do budynku.

Inwestycja to również zakup wyposażenia dla potrzeb obiektu w tym m.in. mebli medycznych i niemedycznych oraz sprzętu medycznego, szaf na ubrania, stołów, krzeseł, biurek, regałów i innych składników wyposażenia niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oddziału.

Wszystkie wymienione wyżej prace ujęte zostały w trzech wnioskach na realizację, których Powiat Kępiński otrzymał dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Polski Ład.

Wizualizacje prezentują docelowy wygląd budynku.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments