Sukcesy plastyczne uczniów Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach

Duma! To słowo, które ciśnie się na usta każdemu, kto może pochwalić się zdolnymi uczniami, którzy chcą brać udział w konkursach. W ostatnim czasie nie zabrakło plastycznych i fotograficznych sukcesów uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach.

Były to konkursy o różnym szczeblu od międzynarodowych do szkolnych. Warto podkreślić te największe, które są wymarzonymi sukcesami uczniów kl. I-VIII i dzieci z oddziałów przedszkolnych.
VI Powiatowy konkurs plastyczny „Portrety Pisarzy Polskich” –II miejsce-Sandra Nawrocka kl II
Powiatowy konkurs plastyczny „ Poezja w obrazach” II miejsce- Sandra Nawrocka kl. III
II Międzynarodowy konkurs plastyczno-fotograficzny „Astronomia Art”- II miejsce- Dorota Różycka kl. II
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Spotkanie ze sztuka”- laureatka Wiktoria Królik
Powiatowy konkurs plastyczny „ Najpiękniejszy pejzaż zimy”- II miejsce Wiktoria Królik kl. VI . Wyróżnienia: Blanka Nowak, kl. I; Oliwier Domagała, kl. III; Sofiia Paskevych, kl. VI, Sandra Nawrocka, kl. III, Krystian Kałmuk, kl. VI.
Ogólnopolski konkurs Pracownia Kompetencji Cyfrowych- projekt kolorowanki dotyczącej sposobów na zachowanie równowagi pomiędzy aktywnościami podejmowanymi w Internecie i poza nim. Laureat Jakuba Powaga klas II.
Gminny konkurs „ Jesienne dary w bukiecie”- III miejsce w kategorii 5-6 latki Joanna Lewandowska
Gminny konkurs „ Świąteczny aniołek”- II miejsce w kategorii 3-4 latki Szymon Powaga oraz II miejsce w kategorii 5-6latki Joanna Lewandowska
Gminny konkurs dla przedszkolaków „ Mój przyjaciel pluszowy miś”- I miejsca zajęli Szymon Powaga, Marika Figiel, Julia Galińska, Szymon Gottfried.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym wspaniałych sukcesów. Cieszymy się, że jest jeszcze w młodym pokoleniu motywacja i zaangażowanie w podejmowaniu takich zadań, które przecież sprawiają tyle radości, motywują do dalszego działania i edukują.
Jesteście dumą dla dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz rodziców. Bądźcie dumni sami z siebie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments