Nietrzeźwi kierujący

W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wyeliminowali z dróg naszego powiatu kolejnych nietrzeźwych kierujących oraz kierującego na Sądowym zakazie.

 

W dniu 1 marca br. o godzinie 13:00 w miejscowości Laski, funkcjonariusze Posterunku Policji w Trzcinicy zatrzymali do kontroli 70-letniego mieszkańca gminy Trzcinica, który kierował po drodze publicznej motorowerem pomimo wydanego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

2 marca br. o godzinie 20:00 w miejscowości Olszowa na ulicy Granitowej, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, dokonali zatrzymania 43-letniego obywatela Gruzji, który kierował po drodze publicznej samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wskazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

3 marca br. o godzinie 16:20 w miejscowości Laski funkcjonariusze kępińskiej drogówki zatrzymali obywatel Ukrainy, który kierował samochodem marki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem w tym przypadku wskazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments