Nocne poszukiwania zaginionej 67 -latki

Kępińscy policjanci, przy wsparciu innych służb, poszukiwali 67-letniej mieszkanki Gminy Łęka Opatowska, która nie informując rodziny o swoich planach, wyszła we wtorek z miejsca zamieszkania i do nastania zmroku nie powrócił do domu.

 

Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci traktują bardzo poważnie. Dlatego niezwłocznie po otrzymaniu takiej informacji od najbliższej rodziny kobiety, Komendant Powiatowy Policji w Kępnie podjął decyzję o przygotowaniu działań poszukiwawczych.

Mundurowi od razu rozpoczęli sprawdzanie miejsc, w których najczęściej pojawiała się 67-latka. Z przeprowadzonych ustaleń wynikało, że zaginiona ostatni raz widziana była w godzinach porannych.

Poszukiwania zaangażowano również funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie, Druhów z pobliskich jednostek OSP, Straż Leśną oraz Wielkopolska Grupa poszukiwawcza SIRON z Ostrowa Wielkopolskiego. Na miejsce przyjechał przewodnik z psem służbowym z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie oraz Przewodnicy z psami z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Działania wspierała również Gmina Łęka Opatowska.

Jako że nocne działania nie przyniosły pożądanego skutku, od godzin porannych zostały one wznowione.

Około godziny 12:00 na terenach leśnych odnaleziono ciało zaginionej kobiety.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments