Rozgrywki piłkarskie w Klasie Okręgowej.
Czwarta kolejka
Natomiast 5 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
30.08.2014 – 31.08.2014
Klasa Okręgowa
KS Gal Gaz Galewice – MKS Jutrzenka Warta
LKS Paprotnia – WKS Prosna Wieruszów
LKS Jaga Lututów – GKS Widavia Widawa
Natomiast 3 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
Klasa A
LKS Baszta Bolesławiec – LZS Solen Łaszew
LKS Start Łubnice – LKS Wierzchlas
LKS Orzeł Galewice – LZS Wydrzyn
W 4 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie okręgówki osiągnęły następujące wyniki:
Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Rezultaty kolejki – kolejka 4 (23.08.2014 – 24.08.2014)
MLKS Konopnica | KS Gal Gaz Galewice |
1 : 1 |
GKS Widavia Widawa | LZS Brąszewice |
7 : 2 |
MKS Jutrzenka Warta | LKS Zapole |
5 : 3 |
LKS Kobierzycko | KS Chojne |
0 : 3 |
WKS Prosna Wieruszów | LKS Jaga Lututów |
2 : 0 |
LGKS Charłupia Mała | LKS Czarni Rząśnia |
0 : 1 |
GKS Orkan Buczek | GLKS Warta Osjaków |
1 : 1 |
LUKS Bałucz | LKS Masłowice |
4 : 0 |
GLKS Strzelce Wielkie | LKS Paprotnia |
7 : 0 |
Tabela po 4 kolejce – Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
LUKS Bałucz |
4 |
12 |
21 |
2 |
MKS Jutrzenka Warta |
4 |
12 |
13 |
3 |
GKS Widavia Widawa |
4 |
12 |
13 |
4 |
MLKS Konopnica |
4 |
10 |
9 |
5 |
LKS Czarni Rząśnia |
4 |
10 |
4 |
6 |
KS Chojne |
4 |
9 |
6 |
7 |
LKS Kobierzycko |
4 |
6 |
3 |
8 |
LGKS Charłupia Mała |
4 |
6 |
2 |
9 |
WKS Prosna Wieruszów |
4 |
6 |
-2 |
10 |
GKS Orkan Buczek |
4 |
5 |
5 |
11 |
KS Gal Gaz Galewice |
4 |
5 |
-2 |
12 |
GLKS Strzelce Wielkie |
4 |
3 |
– 3 |
– |
LZS Brąszewice |
4 |
3 |
– 3 |
14 |
LKS Jaga Lututów |
4 |
3 |
-4 |
15 |
GLKS Warta Osjaków |
4 |
2 |
-7 |
16 |
LKS Zapole |
4 |
0 |
-10 |
17 |
LKS Masłowice |
4 |
0 |
-16 |
18 |
LKS Paprotnia |
4 |
0 |
-29 |
Klasa A grupa I 2014/2015 – Sieradz
W 2 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie Klasy A gr.I osiągnęły następujące wyniki:
Rezultaty Kolejki – Kolejka 2 (23.08.2014 – 24.08.2014)
LZS Wydrzyn | LKS Start Świątkowice |
3 – 2 |
GLKS Biała | LKS Baszta Bolesławiec |
– |
LKS Wierzchlas |
LKS Unia Sulmierzyce |
0 – 1 |
LZS Solen Łaszew |
KS Victoria Skomlin |
3 – 1 |
KKS Kurów | LZS Rolnik Skąpa |
3 – 3 |
KS Kraszkowice | LKS Start Łubnice |
3 – 1 |
GKS Siemkowice | LKS Orzeł Galewice |
3 – 4 |
LKS Słowian Dworszowice | LKS Czarni II Rząśnia |
8 – 0 |
Tabela po 2 kolejce – Klasa A grupa I – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
LKS Słowian Dworszowice |
2 |
6 |
10 |
2 |
LKS Orzeł Galewice |
2 |
6 |
3 |
3 |
KS Kraszkowice |
2 |
6 |
3 |
4 |
LZS Rolnik Skąpa |
2 |
4 |
3 |
5 |
KKS Kurów |
2 |
4 |
1 |
6 |
LKS Baszta Bolesławiec |
1 |
3 |
3 |
7 |
GKS Siemkowice |
2 |
3 |
2 |
– |
KS Victoria Skomlin |
2 |
3 |
2 |
9 |
LZS Solen Łaszew |
2 |
3 |
-1 |
10 |
LKS Unia Sulmierzyce |
2 |
3 |
-1 |
11 |
LZS Wydrzyn |
2 |
3 |
-2 |
12 |
LKS Wierzchlas |
2 |
0 |
-2 |
13 |
LKS Start Łubnice |
2 |
0 |
-4 |
14 |
LKS Start Świątkowice |
2 |
0 |
-4 |
15 |
GLKS Biała |
1 |
0 |
-4 |
16 |
LKS Czarni II Rząśnia |
2 |
0 |
-9 |