Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NIERUCHOMOŚCI SPRZEDAM/KUPIĘ/WYNAJMĘ Sprzedam działkę pod budowę 8. budynków mieszkalnych w miejscowości Rybka, obręb 0017 Rybka, nr ewidencyjny działki 522/3, gmina Galewice. Ustalone warunki zabudowy. Do działki doprowadzone woda i prąd. Bardzo korzystna cena. Kontakt: 604 173 083.Wynajmę pokój w Wieruszowie dla osoby potrzebującej. Kontakt 669 873 264Na sprzedaż działki budowlane. Działki posiadają pozwolenie na budowę i działalność gospodarczą. 6 działek po 8 arów. Działki położone w Wyszanowie, ul. Główna 2. Uzbrojone i doprowadzona kanalizacja. Tel. 726 896 342 (19.11)Sprzedam działkę budowlaną o pow. 40 ar. w bliskiej odległości od Kępna, przy drodze nr 11 w kierunku Baranowa. Działka w pełni uzbrojona. Atrakcyjna cena i lokalizacja. Kontakt: 880 303 900. (07.07)Sprzedam działkę budowlaną pod inwestycję lub budownictwo mieszkaniowe o pow. 24 a położoną na przedmieściach Wieruszowa. Działka przekształcona, decyzja o zabudowie. Spokojna okolica, atrakcyjna cena. Kontakt: 603 305 906. (07.07) PRACA DAM Zatrudnię kierowcę kat. C+E na trasy międzynarodowe. Kontakt i więcej informacji pod numerem telefonu 601 228 852Dam pracę doświadczonym pracownikom przy rigipsach. Polska/Austria. Zjazd co dwa tygodnie. Dobre zarobki. Kontakt: tel. :+43 699 124 82 531; +48 601 588 698; email: z-biela@wp.pl. USŁUGI Pomoc: psycholog, terapeuta, psychonkolog. Kępno. Kontakt tel. 696 802 831Obsługa firm w zakresie BHP. Szkolenia Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Krzysztof Kozera; Tel. 663 821 651 SPRZEDAM SPRZEDAM SŁOMĘ. TEL 603 545 921 Sprzedam przyczepę gastronomiczną KEBAB – GYROS rok 2010. Więcej informacji 605 651 243 (08.08)Sprzedam pszenicę, jęczmień, łubin biały słodki. Telefon: 78 256 40 20, 605 240 387. (11.07). Sprzedam króliki: kalifornijski, nowozelandzki czerwony, czarny podpalany, wiedeński niebieski. tel. 609 539 643 (15.08) TOWARZYSKIELekko niepełnosprawny szuka dziewczyny nr. tel. 723735551Szukam partnerki. Tylko poważne oferty. Tel. 726 034 488 Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń, reklam, wpisów na portalu i listów do redakcji

Reklama

Chcesz się skutecznie reklamować i pozyskać nowych odbiorców?

Chcesz powiadomić obecnych klientów i potencjalnych klientów o nowych ofertach?

Poszukujesz pracowników?

Wykonujesz usługi?

Zamieść reklamę w Ilustrowanym Tygodniku Powiatowym

NIECH CIĘ ZOBACZĄ

Gdzie szukają potrzebnych informacji mieszkańcy małych miast i wiosek?

W lokalnych gazetach, bo tylko one drukują lokalne reklamy i ogłoszenia.

Jeśli więc ktoś szuka producenta mebli, ciekawej oferty banku, pracy czy super okazji to sięga po naszą gazetę, bo z niej dowie się o wydarzeniach w powiecie, ale też znajdzie producentów, sprzedawców, pracodawców i odbiorców.

Jako jedyni jesteśmy w pełni niezależni od lokalnych układów.

Na terenie Wieruszowa jesteśmy jedyną liczącą się gazetą lokalną.

Lokalna gazeta to najlepszy sposób pozyskania lokalnych odbiorców/klientów.

Reklamuj się w ITP. Zadzwoń – ustalimy szczegóły i opracujemy projekt.

Pamiętaj, że zyski będą większe niż koszt reklamy!

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny, bądź osobisty z naszą redakcją w Wieruszowie.

Ceny reklam modułowych i arykułów sponsorowanych do uzgodnienia.

Kontakt: Redaktor Naczelna Anna Świegot tel. 517 960 768

mail: wieruszow@powiatowy.pl

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Ilustrowany Tygodnik Powiatowy Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany tytułów i adiustacji tekstów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, reklam i artykułów sponsorowanych oraz Listów/Maili do Redakcji. Nie publikujemy Listów do Redakcji/Maili od osób anonimowych. Autor ww może zastrzec sobie prawo „Dane osobowe tylko do wiadomości Redakcji”. Materiałów nie zamówionych nie zwracamy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i publikowanie treści artykułów, zdjęć bez zgody właściciela portalu www.powiatowy.pl ZABRONIONE. REGULAMIN FORUM Redakcja ITP nie odpowiada za treść wpisów internautów na forum. Redakcja zastrzega sobie prawo do nieumieszczania w całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną publikowane wpisy zawierające wulgaryzmy (art.3 Ustawy o języku polskim); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 KC oraz art. 194-196 KK); zawierające informacje niesprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 KC). Ponadto nie zamieszczamy opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe; treści, które są reklamami, zawierających uwagi do obsługi i do Redakcji (w tej sytuacji prosimy o kontakt na wieruszow@powiatowy.pl – zapoznamy się z uwagami). Nie będą edytowane także wszelkie wpisy wielokrotne i nie na temat danego artykułu oraz zawierające groźby karalne i oszczerstwa. Adnotacja w komentarzach (p.n.p.r.) lub (p.r) oznacza wykreślenie treści mogącej być uznanej za pomówienie bądź znieważenie. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Listy i maile do Redakcji powinny być podpisane. Anonimów nie publikujemy. Jeśli ktoś nie życzy sobie ujawnienia danych osobowych wystarczy dopisek: dane do wiadomości Redakcji.