Ogłoszenia

Jak zlecić ogłoszenie drobne  na portalu powiatowy.pl?

Aby zlecić ogłoszenie drobne do   na portal www.powiatowy.pl mają Państwo kilka możliwości, mianowicie:

– ogłoszenie może być przesłane mailem na adres e-mail

wieruszow@powiatowy.pl  lub  kepno@powiatowy.pl

– ogłoszenie może być przesłane sms na nr tel.: 669 591 307

– możecie Państwo zlecić ogłoszenie telefonicznie, dzwoniąc do naszej Redakcji pod numer telefonu: 669 591 307.

Ogłoszenie drobne nie powinno zawierać więcej niż 15 słów.

Koszt ogłoszenia drobnego wynosi 40 zł.  na 1 miesiąc, bądź 50 zł. za ogłoszenie napisane pogrubioną czcionką. Ogłoszenia w tej cenie jest emitowane   w dziale ogłoszeń   na naszym portalu www.powiatowy.pl i Facebook Ilustrowany Tygodnik Powiatowy

Zapraszamy

Ogłoszenia w ramach projektu.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia realizowane w ramach projektu „Pierwsza praca” – organizowane na terenie gminy Lututów. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia z zakresu maszyn rolniczych, wózków widłowych, pilarek mechanicznych i wiele innych. Informacje szczegółowe pod nr tel.: 697022689 i 576103808. Zapraszamy do kontaktu.

NIERUCHOMOŚCI SPRZEDAM/KUPIĘ/WYNAJMĘ

SPRZEDAM

 

PRACA DAM

USŁUGI

 

SPRZEDAM/KUPIĘ

TOWARZYSKIE

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń, reklam, wpisów na portalu i listów do redakcji

Możliwość komentowania jest wyłączona.

........................................................................................................................................................................................................................................................................................... Ilustrowany Tygodnik Powiatowy Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany tytułów i adiustacji tekstów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, reklam i artykułów sponsorowanych oraz Listów/Maili do Redakcji. Nie publikujemy Listów do Redakcji/Maili od osób anonimowych. Autor ww może zastrzec sobie prawo „Dane osobowe tylko do wiadomości Redakcji”. Materiałów nie zamówionych nie zwracamy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie i publikowanie treści artykułów, zdjęć bez zgody właściciela portalu www.powiatowy.pl ZABRONIONE. STALE WSPÓŁPRACUJĄ: Eugeniusz Tomaszek, Anna Świegot, Piotr Kołodziejczyk, Przemek, Marek Zgadzaj, Andrzej Olbromski, Zbigniew Machelak, szkoły, instytucje, urzędy.