Kursy i szkolenia zawodowe Wieruszów i Kępno

Kursy i szkolenia zawodowe są najlepszym sposobem na szybkie zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych, zwiększając tym samym swoja atrakcyjność na rynku pracy.

 

Posiadanie nowych kwalifikacji zwiększa nasze szanse na szybkie znalezienie pracy oraz ma pozytywny wpływ na wysokość naszego wynagrodzenia u przyszłego pracodawcy, który najchętniej zatrudnia osoby już z posiadanymi kwalifikacjami zawodowymi.

Kursy zawodowe trwają kilka dni i kończą się egzaminem sprawdzającym kwalifikacje przez komisjami egzaminacyjnymi TDT, UDT lub Komisją Energetyczną. Zajęcia teoretyczne możesz zrealizować w wygodnej formie on-line.

Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba od 2006 roku prowadzi na terenie miast Wieruszów i Kępno szkolenia i kursy zawodowe zakończone egzaminami państwowymi  przed komisjami kwalifikacyjnymi Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), Transportowego Dozoru Technicznego (TDT) oraz Kwalifikacyjnej Komisji Energetycznej.

Szkolenia i kursy składają się z części teoretyczno – praktycznej i z reguły po ukończonym szkoleniu są zakończone egzaminem, gdzie po jego pozytywnym wyniku otrzymuje się nowe kwalifikacje zawodowe. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w wygodnej formie on-line, dostępnej na naszej stronie 24h, natomiast zajęcia praktyczne i egzaminy odbywają się w Wieluniu, natomiast dla grup zorganizowanych prowadzimy kursy i szkolenia na terenie miast Wieruszów oraz Kępno.

Posiadamy własny sprzęt do szkoleń praktycznych, sale wykładowe i biurowe oraz plac do zajęć praktycznych dostosowany do wymogów UDT z 2021 r. Prowadzimy następujące kursy i szkolenia zawodowe:

– operator wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych (tzw. Manitou)

– obsługa podestów ruchomych (podnośników koszowych)

– operator żurawi HDS (przenośne, przewoźne leśne oraz stacjonarne)

– obsługa suwnic

– operator żurawia wieżowego

– napełnianie przenośnych zbiorników ciśnieniowych – butli

– uprawnienia elektryczne SEP E i D + pomiary (do 1 kV i powyżej)

– kurs palacza CO (piece na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe)

– uprawnienia gazowe E i D

– napełnianie i opróżnianie cystern samochodowych (nalewaki UNO)

Szczegóły opis i wykaz naszych kursów i szkoleń zawodowych znajduje się na naszej stronie internetowej www.kursy-wielun.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments