Porażka Prosny z Wartą Osjaków

PRosna zdjecie 111 (Copy)Piłka nożna

W ósmej kolejce spotkań klasy A wieruszowska Prosna przegrała na własnym boisku z Wartą Osjaków 1:2, tracąc dwie bramki w końcówce spotkania. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Misztal w pierwszej połowie.

Prosna Wieruszów – Warta Osjaków 1:2 (1:0)

1:0 Misztal (22)

Prosna: Kaleta, Zawieja, M. Poprawa, Rzeźnik, Giery, Grajerz (56 Siatkowski), Błażejewski, Aplas (79 Zarych), Wróbel, Tomala (89 Betka), Misztal Trener Włodzimierz Dwernicki.

W spotkaniu dwóch spadlowiczów z klasy okręgowej trzxy punkty zgarnęli piłkarze Warty Osjaków. O wyniku spotkania zadecydowała końcówka , kiedy to goście w przeciągu 7 minut zdobyli dwie bramki. Do tego momentu Prosna prowadziła 1:0. W 26 min. po podaniu Dariusza Błażejewskiego strzałem z ok 20 m. obok bramkarza popisał się Matusz Misztal. Dość liczni kibice, którzy przybyli na stadion przy ulicy Sportowej opuscili go z pewnościa rozczarowani. Nasi piłkarze prowadząc ponad połowę meczu nie zdołali zdołali uratować nawet remisu. Było to drugie spotkanie pod rzad, w którym Prosna traci bramki w końcówce spotkania, a co za tym idzie również cenne punkty. W kolejnym spotkaniu wieruszowianie spotkaja się już w najbliższą niedzielę ze Startem  w Łubnicach.

Wyniki VIII kolejki

LZS Masłowice – Orzeł Galewice                                            1:1

LZS Wydrzyn – GLKS Biała                                                      1:1

Warta II Działoszyn – Start Łubnice                                       4:4

Prosna Wieruszów – Warta Osjaków                                     1:2

GKS Czastary – Słowian Dworszowice                                 1:8

Rolnik Skąpa – Czarni II Rząśnia                                               1:3

LZS Kurów – Zryw Ożegów                                                       4:0

LZS Łaszew – KS Osiek                                                            2:0

16, KS Osiek 8 3 7-16

W niedzielę 11 października br.: Start Łubnice – Prosna Wieruszów (16), Orzeł Galewice – LZS Wydrzyn (15),  KS Osiek – LZS Masłowice (14).

itpsport

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.