Dembeccy opanowali podium

Dembeccy łukasz(9)Zawodnicy z Wieruszowa, Łukasz i Andrzej Dembeccy  wzięli udział w zawodach modeli ślizgów w I Eliminacjach do Mistrzostw Polski 2016 w miejscowości Skoroszów gmina Trzebnica w dniach 21-22.05.2016r.

Tym razem lepszy okazał się Łukasz, który w kategorii FSR V-3,5 zajął I miejsce wygrywając  aż o cztery okrążenia nad drugim zawodnikiem Andrzejem Dembeckim.

Łukasz był poza zasięgiem rywali walka toczyła się między pozostałymi zawodnikami. Łukasz w tym sezonie rozpoczął starty nowym modelem,  nad którym prace trwały 8 miesięcy i na pierwszych zawodach okazało się, że opłacała się ciężka praca nad nowym projektem.

Natomiast w kategorii FSR V 7,5 zajął II miejsce, wynik mógł być lepszy gdyby nie 7 minut przed końcem biegu trafiając w kawałki innego modelu które pływały po wodzie po kolizji i uszkodziły śrubę napędową.

Aczkolwiek uważam, że pierwsze wysokie punkty oraz wysokie miejsca na podium dobrze rokują na ten sezon, twierdzi  Andrzej Dembecki .

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.