II Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska

2nocnyturniej-5W piątek 30 września 2016 roku na kompleksie boisk sportowych „ORLIK” w Siemianicach rozegrany został II Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska.

Turniej rozpoczął się punktualnie o godz. 19:00 zbiórką wszystkich zawodników oraz wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Emocji było wiele, gdyż do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn piłkarskich: YOUNG POWER OPATÓW, WILKI OPATÓW, WIELKOPOLANIN SIEMIANICE, GRUBY I WŚCIEKLI, FC GOLA CITY, LIDER PIASKI, ŁĘKA OPATOWSKA.

Eliminacje przeprowadzono w grupach, a najlepsi zagrali o główne trofeum.  Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna z Łęki Opatowskiej, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Lider Piaski, III miejsce zajęła drużyna Wielkopolanin Siemianice, IV miejsce Young Power Opatów.

Dodatkowo przyznano wyróżnienia dla najlepszego zawodnika turnieju został nim Miłosz Konieczny (Young Power Opatów), najlepszym bramkarzem Artur Sołyga (Lider Piaski), najlepszym strzelcem okazał się Karol Gąszczak (Wielkopolanin Siemianice).

Nad organizacją i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Adam Skotnik i Jakub Broniszewski. II Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska zgromadził wielu zawodników, ale również i kibiców, którzy z wielkim zapałem dopingowali swoje drużyny. Wielu wytrwałych kibiców wytrwało do końca turnieju, który zakończył się o północy.

Dla wszystkich była to wspaniała zabawa i rozrywka oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Organizatorami turnieju byli animatorzy sportu: Karol Hendrys i Adam Skotnik oraz Urząd Gminy Łęka Opatowska. Nagrody w postaci pucharów ufundował i wręczył Wójt Gminy Łęka Opatowska Adam Kopis.

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom tegorocznego turnieju  i zapraszamy do aktywności fizycznej na boisku ORLIK w Siemianicach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Siemianice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.