Lekki samochód pożarniczy – Marzenie naszej jednostki na 100 – lecie istnienia

Ochotnicza Straż Pożarna w Cieszęcinie

 

 

Witamy serdecznie! Jesteśmy jednostką usytuowaną w prawie centralnej Polsce, a dokładniej w malowniczej gminie Wieruszów. W przyszłym roku obchodzimy jubileusz 100 – lecia istnienia i pomyśleliśmy o zbiórce na samochód pożarniczy.

Tutaj możesz dokonać wpłatę

Nasza strażacka brać, posiada prawie 70 druhów, zawsze zwartych i gotowych do działania. Zbieramy na lekki samochód pożarniczy. Dzięki niemu będziemy mogli czynnie włączyć się do ratowania życia ale też dobytku ludzkiego. W przeciągu tych prawie stu lat istnienia, nasza jednostka nigdy nie posiadała wozu bojowego. Co ciekawe na przestrzeni ubiegłych lat uzyskaliśmy praktycznie całe wyposażenie potrzebne do gaszenia pożarów, niestety nie mamy jak tego wykorzystać.

Każda przekazana przez Państwa złotówka zostanie wykorzystana właśnie na zakup wozu bojowego. Bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Obiecujemy, że te pieniądze nie tylko zwiększą prestiż naszej jednostki ale też podniosą bezpieczeństwo w okolicy. Liczymy na Państwa pomoc!

ZE STRAŻACKIMI POZDROWIENIAMI

DRUHNY I DRUHOWIE Z OSP W CIESZĘCINIE

Tutaj możesz dokonać wpłatę

Stan wpłat na dzień 13.05.2017 godz 15.00

 

 

 

 

Tutaj możesz dokonać wpłatę

Ten wpis został opublikowany w kategorii Cieszęcin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments